MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-22 02:08 took:187.2 s.

 

Turnyrai

BML TAURĖ


2024 Kovo 02 d.; Delfi sporto centras
VV VD MD MX
Suaug B (B): 8 1.8 4 1.7 6 1.9
Suaug C (C): 4 0.6 6 1 3 0.55
Suaug E (E): 10 1 14 0.5 5 0.5 16 0.8

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 B VD A-1:4 10:30 Ramūnas Kavaliauskas + Audrius Butkus 21:14 | 21:15 Evaldas Bagdonas + Tomas Grigas 19'
1 C MD B-2:3 10:30 Dina Sulejeva + Rūta Olšauskė 13:21 | 18:21 V V Modesta Bogužaitė + Klaudija Pleškytė 17'
2 B VD A-2:3 10:30 Darius Sirvydis + Laurynas Urniežius 21:12 | 21:16 Dainius Kecorius + Mindaugas Danys 24'
3 C VD A-1:4 10:30 Aliaksei Rukin + Michail Timošok - 17:21 | 21:14 | 10:21 Tomas Slavenskas + Donatas Sirvydis 26'
4 C VD A-2:3 10:30 Audrius Ambrasas + Almantas Viruišis 12:21 | 21:14 | 21:18 Vladislavas Sviackevičius + Ruslan Bičenov 30'
5 C MD A-2:3 10:30 Egle Malcaite + Gerda Petkevičiūtė 22:20 | 12:21 | 14:21 Laura Slavenskienė + Rūta Bužinskienė 30'
7 B VD A-1:3 11:00 Ramūnas Kavaliauskas + Audrius Butkus 19:21 | 21:10 | 21:17 Dainius Kecorius + Mindaugas Danys 35'
8 B VD A-2:4 11:00 Darius Sirvydis + Laurynas Urniežius 21:14 | 21:7 Evaldas Bagdonas + Tomas Grigas 19'
9 C VD A-1:3 11:00 Aliaksei Rukin + Michail Timošok - 18:21 | 15:21 Vladislavas Sviackevičius + Ruslan Bičenov 20'
10 C VD A-2:4 11:00 Audrius Ambrasas + Almantas Viruišis 19:21 | 21:17 | 20:22 Tomas Slavenskas + Donatas Sirvydis 36'
11 C MD A-1:3 11:00 Aurelija Pakšytė + Rugilė Gečaitė 21:14 | 21:4 Laura Slavenskienė + Rūta Bužinskienė 14'
12 C MD B-1:3 11:00 Eglė Bagdonienė + Agnė Lapinskienė 9:21 | 9:21 V V Modesta Bogužaitė + Klaudija Pleškytė 14'
13 B VD A-1:2 11:30 Ramūnas Kavaliauskas + Audrius Butkus 16:21 | 22:20 | 21:15 Darius Sirvydis + Laurynas Urniežius 38'
14 B VD A-3:4 11:30 Dainius Kecorius + Mindaugas Danys 21:10 | 21:15 Evaldas Bagdonas + Tomas Grigas 18'
15 C VD A-1:2 11:30 Aliaksei Rukin + Michail Timošok - 17:21 | 21:18 | 16:21 Audrius Ambrasas + Almantas Viruišis 34'
16 C VD A-3:4 11:30 Vladislavas Sviackevičius + Ruslan Bičenov 11:21 | 17:21 Tomas Slavenskas + Donatas Sirvydis 16'
17 C MD A-1:2 11:30 Aurelija Pakšytė + Rugilė Gečaitė 21:8 | 21:11 Egle Malcaite + Gerda Petkevičiūtė 14'
18 C MD B-1:2 11:30 Eglė Bagdonienė + Agnė Lapinskienė 18:21 | 20:22 Dina Sulejeva + Rūta Olšauskė 20'
19 E VD 16.2 12:00 Andrei Varsotski + Maxim Zorin - 21:6 | 21:16 - - Janis Zinkevičius + Valentas Balsys 14'
20 E VD 16.3 12:00 Martynas Matuzas + Rokas Valickas 21:15 | 21:15 - Mantvydas Levickis + Gintautas Aleksa 20'
21 E VD 16.4 12:00 Evaldas Mikelevičius + Danas Mažuolis 18:21 | 15:21 - - Donatas Šerėjus + Rimas Janonis 19'
22 C MD A2.1 12:00 Modesta Bogužaitė + Klaudija Pleškytė V V 19:21 | 11:21 Aurelija Pakšytė + Rugilė Gečaitė 17'
23 C MD B2.1 12:00 Dina Sulejeva + Rūta Olšauskė 21:23 | 11:21 Laura Slavenskienė + Rūta Bužinskienė 22'
24 C MD C2.1 12:00 Eglė Bagdonienė + Agnė Lapinskienė 13:21 | 19:21 Egle Malcaite + Gerda Petkevičiūtė 18'
25 E VD 16.6 12:30 Ovidijus Ručinskas + Ganishka Arachchilage 21:0 - - Mark Kruglov + Mihail Cotor
26 E VD 16.5 12:30 Sergejus Anilionis + Maxim Rossein 21:11 | 21:13 - - Aviv Libman + Jefim Libman 15'
27 E VD 16.7 12:30 Oleg Volkov + Osvaldas Juodka 21:10 | 21:19 - - Rolandas Šikšnian + Žydrūnas Valkeris 17'
28 B MX A-2:3 12:30 Dainius Kecorius + Eglė Bagdonienė 21:19 | 21:17 Ovidijus Ručinskas + Ugnė Kaminskaitė 21'
29 B MX B-2:3 12:30 Ramūnas Kavaliauskas + Elija Dindaitė 20:22 | 21:10 | 21:17 Linas Venskūnas + Toma Jančiauskienė 32'
30 E MD A-2:5 12:30 Jurgita Kaminskienė + Dainora Oganauskienė 21:12 | 21:9 - Žana Libman + Renata Dindė 16'
31 E MD A-3:4 13:00 Vilma Juškienė + Olesija Rusinova 17:21 | 14:21 Lina Volkovė + Gabrielė Vileikytė 17'
32 B MX A-1:3 13:00 Sviatoslav Komkov + Aurelija Pakšytė 21:12 | 21:14 Ovidijus Ručinskas + Ugnė Kaminskaitė 18'
33 B MX B-1:3 13:00 Laurynas Urniežius + Rugilė Gečaitė 21:16 | 21:6 Linas Venskūnas + Toma Jančiauskienė 21'
34 E VD 8.1 13:00 Aleksandrs Behaks + Marius Tamošiūnas 19:21 | 21:14 | 21:16 - Andrei Varsotski + Maxim Zorin 33'
35 E VD 8.2 13:00 Martynas Matuzas + Rokas Valickas 13:21 | 19:21 - - Donatas Šerėjus + Rimas Janonis 18'
36 E VD 8.3 13:00 Sergejus Anilionis + Maxim Rossein 21:6 | 14:21 | 21:15 Ovidijus Ručinskas + Ganishka Arachchilage 26'
37 E VD 8.4 13:30 Oleg Volkov + Osvaldas Juodka 21:6 | 21:11 Andžej Davydenka + Arvydas Marcinkonis 16'
38 B MX A-1:2 13:30 Sviatoslav Komkov + Aurelija Pakšytė 21:16 | 21:6 Dainius Kecorius + Eglė Bagdonienė 17'
39 B MX B-1:2 13:30 Laurynas Urniežius + Rugilė Gečaitė 14:21 | 21:12 | 21:19 Ramūnas Kavaliauskas + Elija Dindaitė 36'
40 E MD A-1:5 13:30 Kristina Kalesinskienė + Emilė Korsakienė 21:5 | 21:13 - Žana Libman + Renata Dindė 13'
41 E MD A-2:3 13:30 Jurgita Kaminskienė + Dainora Oganauskienė 21:17 | 21:23 | 21:7 Vilma Juškienė + Olesija Rusinova 28'
42 E VD 9-16.2 13:30 Mantvydas Levickis + Gintautas Aleksa - 17:21 | 23:21 | 17:21 Evaldas Mikelevičius + Danas Mažuolis 30'
43 E VD 9-16.3 14:00 Aviv Libman + Jefim Libman - - 21:0 - - Mark Kruglov + Mihail Cotor
44 B MX A2.1 14:00 Laurynas Urniežius + Rugilė Gečaitė 14:21 | 10:21 Sviatoslav Komkov + Aurelija Pakšytė 18'
45 B MX B2.1 14:00 Ramūnas Kavaliauskas + Elija Dindaitė 21:15 | 21:18 Dainius Kecorius + Eglė Bagdonienė 19'
46 B MX C2.1 14:00 Linas Venskūnas + Toma Jančiauskienė 21:16 | 18:21 | 21:14 Ovidijus Ručinskas + Ugnė Kaminskaitė 30'
47 E VD 4.1 14:00 Aleksandrs Behaks + Marius Tamošiūnas 21:16 | 21:4 - - Donatas Šerėjus + Rimas Janonis 16'
48 E VD 4.2 14:00 Sergejus Anilionis + Maxim Rossein 21:11 | 25:23 Oleg Volkov + Osvaldas Juodka 20'
49 E VD 5-8.1 14:30 Andrei Varsotski + Maxim Zorin - 21:15 | 21:18 Martynas Matuzas + Rokas Valickas 21'
50 E VD 5-8.2 14:30 Ovidijus Ručinskas + Ganishka Arachchilage 21:13 | 21:16 Andžej Davydenka + Arvydas Marcinkonis 17'
51 E VD 9-12.1 14:30 Janis Zinkevičius + Valentas Balsys - - 16:21 | 16:21 Evaldas Mikelevičius + Danas Mažuolis 19'
52 E VD 9-12.2 14:30 Aviv Libman + Jefim Libman - - 01:21 | 01:21 - - Rolandas Šikšnian + Žydrūnas Valkeris
54 E MD A-1:4 14:30 Kristina Kalesinskienė + Emilė Korsakienė 21:12 | 21:18 Lina Volkovė + Gabrielė Vileikytė 16'
56 E MD A-3:5 15:00 Vilma Juškienė + Olesija Rusinova 21:16 | 21:17 - Žana Libman + Renata Dindė 20'
57 B VV 8.1 15:00 Tomas Grigas - 4:21 | 7:21 - Sviatoslav Komkov 17'
58 B VV 8.2 15:00 Tomas Slavenskas - 15:21 | 13:21 - Karolis Bužinskis 16'
59 B VV 8.3 15:00 Simas Stankus - 00:21 - - Sergio Santiago Otero
60 B VV 8.4 15:00 Giedrius Mačėnas - 21:14 | 21:9 - Ovidijus Ručinskas 14'
61 E MD A-1:3 15:30 Kristina Kalesinskienė + Emilė Korsakienė 21:12 | 21:12 Vilma Juškienė + Olesija Rusinova 17'
62 E MD A-2:4 15:30 Jurgita Kaminskienė + Dainora Oganauskienė 21:17 | 21:8 Lina Volkovė + Gabrielė Vileikytė 13'
63 E VD 2.1 15:30 Aleksandrs Behaks + Marius Tamošiūnas 13:21 | 19:21 Sergejus Anilionis + Maxim Rossein 20'
64 E VD 3-4.1 15:30 Donatas Šerėjus + Rimas Janonis - - 14:21 | 21:18 | 21:12 Oleg Volkov + Osvaldas Juodka 27'
65 E VD 5-6.1 15:30 Andrei Varsotski + Maxim Zorin - 6:5 Ovidijus Ručinskas + Ganishka Arachchilage 3'
66 E VD 7-8.1 15:30 Martynas Matuzas + Rokas Valickas 21:16 | 21:17 Andžej Davydenka + Arvydas Marcinkonis 22'
67 E VD 9-10.1 16:00 Evaldas Mikelevičius + Danas Mažuolis 16:21 | 19:21 - - Rolandas Šikšnian + Žydrūnas Valkeris 21'
68 E MD A-1:2 16:00 Kristina Kalesinskienė + Emilė Korsakienė 23:21 | 18:21 | 15:21 Jurgita Kaminskienė + Dainora Oganauskienė 32'
69 E MD A-4:5 16:00 Lina Volkovė + Gabrielė Vileikytė 22:20 | 21:14 - Žana Libman + Renata Dindė 17'
70 E VD 11-12.1 16:00 Janis Zinkevičius + Valentas Balsys - - 00:21 | 00:21 - - Aviv Libman + Jefim Libman
71 E VD 13-14.1 16:00 Mantvydas Levickis + Gintautas Aleksa - - - Mark Kruglov + Mihail Cotor
72 B VV 4.1 16:00 Sviatoslav Komkov - 21:18 | 21:15 - Karolis Bužinskis 21'
73 B VV 4.2 16:30 Sergio Santiago Otero - - 3:21 | 1:21 - Giedrius Mačėnas 11'
74 B VV 5-8.1 16:30 Tomas Grigas - 21:13 | 16:21 | 21:10 - Tomas Slavenskas 29'
75 B VV 5-8.2 16:30 Simas Stankus - - Ovidijus Ručinskas
76 E VV 16.2 16:30 Aviv Libman - - - - Rimas Janonis
77 E VV 16.7 16:30 Mark Kruglov - - 00:21 - Titas Norkus
78 C MX A-2:3 16:30 Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė 21:18 | 14:21 | 21:15 Evaldas Bagdonas + Egle Malcaite 27'
79 E MX 16.1 17:00 Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya - - 21:15 | 21:11 Rokas Valickas + Ieva Tvarijonavičiūtė 15'
80 E MX 16.2 17:00 Aleksandrs Behaks + Hanna Valynets - 18:21 | 16:21 Algimantas Keina + Renata Dindė 18'
81 E MX 16.3 17:00 Oleg Volkov + Lina Volkovė 13:21 | 9:21 Titas Norkus + Dainora Oganauskienė 15'
82 E MX 16.4 17:00 Andrei Varsotski + Dina Sulejeva 21:8 | 21:12 Osvaldas Juodka + Monika Lajūtė 16'
83 E MX 16.5 17:00 Marius Tamošiūnas + Olesia Žakevičienė 21:14 | 21:8 - - Jefim Libman + Žana Libman 15'
84 E MX 16.6 17:00 Michail Timošok + Gintarė Liutkevičiūtė 21:11 | 21:16 Danas Mažuolis + Emilė Korsakienė 16'
85 E MX 16.7 17:30 Ganishka Arachchilage + Natalija Sobianina 23:21 | 21:17 Martynas Matuzas + Gerda Petkevičiūtė 23'
86 E MX 16.8 17:30 Evaldas Mikelevičius + Kristina Kalesinskienė 21:7 | 21:7 - Donatas Šerėjus + Vilma Juškienė 14'
87 B VV 2.1 17:30 Sviatoslav Komkov - 21:16 | 21:11 - Giedrius Mačėnas 18'
88 B VV 3-4.1 17:30 Karolis Bužinskis - 21:12 | 21:14 - - Sergio Santiago Otero 14'
89 B VV 5-6.1 17:30 Tomas Grigas - - Ovidijus Ručinskas
90 B VV 7-8.1 17:30 Tomas Slavenskas - - Simas Stankus
91 E VV 8.1 18:00 Andrei Varsotski - 21:10 | 21:8 - - Aviv Libman 16'
92 E VV 8.2 18:00 Kristupas Giriūnas - - - Maxim Zorin
93 E VV 8.3 18:00 Žydrūnas Valkeris - - 12:21 | 15:21 - Mindaugas Jurgelaitis 16'
94 E VV 8.4 18:00 Titas Norkus - - Almantas Viruišis
95 C MX A-1:3 18:00 Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė 21:11 | 21:12 Evaldas Bagdonas + Egle Malcaite 16'
96 E MX 8.1 18:00 Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya - - 21:13 | 21:17 Algimantas Keina + Renata Dindė 19'
97 E MX 8.2 18:30 Titas Norkus + Dainora Oganauskienė 19:21 | 10:21 Andrei Varsotski + Dina Sulejeva 19'
98 E MX 8.3 18:30 Marius Tamošiūnas + Olesia Žakevičienė 22:20 | 10:21 | 19:21 Michail Timošok + Gintarė Liutkevičiūtė 36'
99 E MX 8.4 18:30 Ganishka Arachchilage + Natalija Sobianina 21:13 | 21:9 Evaldas Mikelevičius + Kristina Kalesinskienė 19'
100 E MX 9-16.1 18:30 Rokas Valickas + Ieva Tvarijonavičiūtė 21:16 | 21:10 - Aleksandrs Behaks + Hanna Valynets 16'
101 E MX 9-16.2 18:30 Oleg Volkov + Lina Volkovė 12:21 | 21:18 | 9:21 Osvaldas Juodka + Monika Lajūtė 28'
102 E MX 9-16.3 18:30 Jefim Libman + Žana Libman - - 13:21 | 20:22 Danas Mažuolis + Emilė Korsakienė 18'
103 E MX 9-16.4 19:00 Martynas Matuzas + Gerda Petkevičiūtė 21:13 | 21:11 - Donatas Šerėjus + Vilma Juškienė 16'
104 C MX A-1:2 19:00 Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė 21:7 | 21:5 Vytautas Olšauskas + Rūta Olšauskė 13'
105 E VV 4.1 19:00 Andrei Varsotski - 21:13 | 14:21 | 21:9 - - Maxim Zorin 27'
106 E VV 4.2 19:00 Mindaugas Jurgelaitis - 21:18 | 21:13 - Titas Norkus 16'
107 E VV 5-8.1 19:00 Aviv Libman - - - Kristupas Giriūnas
108 E VV 5-8.2 19:00 Žydrūnas Valkeris - - - Almantas Viruišis
109 E MX 4.1 19:30 Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya - - 20:22 | 17:21 Andrei Varsotski + Dina Sulejeva 26'
110 E MX 4.2 19:30 Michail Timošok + Gintarė Liutkevičiūtė 21:11 | 21:7 Ganishka Arachchilage + Natalija Sobianina 18'
111 E MX 5-8.1 19:30 Algimantas Keina + Renata Dindė 11:21 | 10:21 Titas Norkus + Dainora Oganauskienė 14'
112 E MX 5-8.2 19:30 Marius Tamošiūnas + Olesia Žakevičienė 21:16 | 21:16 Evaldas Mikelevičius + Kristina Kalesinskienė 21'
113 E MX 9-12.1 19:30 Rokas Valickas + Ieva Tvarijonavičiūtė 14:21 | 13:21 Osvaldas Juodka + Monika Lajūtė 19'
114 E MX 9-12.2 19:30 Danas Mažuolis + Emilė Korsakienė 19:21 | 6:21 Martynas Matuzas + Gerda Petkevičiūtė 18'
115 E MX 13-16.1 20:00 Aleksandrs Behaks + Hanna Valynets - 13:21 | 11:21 Oleg Volkov + Lina Volkovė 16'
116 E MX 13-16.2 20:00 Jefim Libman + Žana Libman - - 19:21 | 18:21 - Donatas Šerėjus + Vilma Juškienė 19'
117 E VV 2.1 20:00 Andrei Varsotski - 9:21 | 21:19 | 20:22 - Mindaugas Jurgelaitis 32'
118 E VV 3-4.1 20:00 Maxim Zorin - - 11:21 | 19:21 - Titas Norkus
119 E VV 5-6.1 20:00 Aviv Libman - - 18:21 | 16:21 - - Žydrūnas Valkeris 17'
120 E VV 7-8.1 20:00 Kristupas Giriūnas - - Almantas Viruišis
121 E VV 9-10.1 20:30 Rimas Janonis - - - - Mark Kruglov
122 E MX 2.1 20:30 Andrei Varsotski + Dina Sulejeva 21:14 | 12:21 | 15:21 Michail Timošok + Gintarė Liutkevičiūtė 31'
123 E MX 3-4.1 20:30 Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya - - 18:21 | 21:23 Ganishka Arachchilage + Natalija Sobianina 24'
124 E MX 5-6.1 20:30 Titas Norkus + Dainora Oganauskienė 12:21 | 16:21 Marius Tamošiūnas + Olesia Žakevičienė 18'
125 E MX 7-8.1 20:30 Algimantas Keina + Renata Dindė 13:21 | 15:21 Evaldas Mikelevičius + Kristina Kalesinskienė 18'
126 E MX 9-10.1 20:30 Osvaldas Juodka + Monika Lajūtė 14:21 | 10:21 Martynas Matuzas + Gerda Petkevičiūtė 16'
127 E MX 11-12.1 21:00 Rokas Valickas + Ieva Tvarijonavičiūtė 18:21 | 21:13 | 20:22 Danas Mažuolis + Emilė Korsakienė 31'
128 E MX 13-14.1 21:00 Oleg Volkov + Lina Volkovė 21:5 | 21:11 - Donatas Šerėjus + Vilma Juškienė 16'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija