MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-27 02:10 took:301.6 s.

 

Turnyrai

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti



# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 B MD 8.1 10:00 Jurgita Bazytė + Judita Vadeikienė 21:8 | 21:5 Aldona Kasparavičienė + Toma Mackevičienė
2 B MD 8.2 10:00 Kristina Freimanaitė + Gitana Krūminienė 21:14 | 21:16 Erika Žiaušytė + Agnė Stankutė
3 B MD 8.3 10:00 Sandra Čečkauskienė + Ramunė Petrošienė 21:15 | 17:21 | 16:21 Smiltė Bistrovaitė + Ugnė Drungilaitė
4 B MD 8.4 10:00 Inga Bankauskienė + Roberta Palubinskienė 21:14 | 8:21 | 19:21 - - Marta Heize + Žanete Griniece
5 D MD 8.1 10:25 Kristina Kozlovienė + Renata Staupelienė 21:14 | 21:13 Jurgita Milašė + Giedrė Meškauskienė
6 D MD 8.2 10:25 Snieguolė Jankauskienė + Aušra Simienė 10:21 | 11:21 Aušra Adomavičienė + Dominyka Stonkutė
7 D MD 8.3 10:25 Živilė Žymantaitė + Jolita Pilypaitė 13:21 | 21:14 | 21:11 Agnė Putvinskienė + Vaida Butkevice
8 D MD 8.4 10:25 Violeta Slušnienė + Loreta Šiaučiūnienė 21:8 | 21:15 Dalia Juškienė + Simona Rutkauskienė
9 B MD 4.1 10:50 Jurgita Bazytė + Judita Vadeikienė 21:13 | 19:21 | 21:10 Kristina Freimanaitė + Gitana Krūminienė
10 B MD 4.2 10:50 Smiltė Bistrovaitė + Ugnė Drungilaitė 16:21 | 11:21 - - Marta Heize + Žanete Griniece
11 B MD 5-8.1 10:50 Aldona Kasparavičienė + Toma Mackevičienė 10:21 | 16:21 Erika Žiaušytė + Agnė Stankutė
12 B MD 5-8.2 10:50 Sandra Čečkauskienė + Ramunė Petrošienė 21:16 | 21:19 Inga Bankauskienė + Roberta Palubinskienė
13 D MD 4.1 11:15 Kristina Kozlovienė + Renata Staupelienė 12:21 | 21:12 | 21:23 Aušra Adomavičienė + Dominyka Stonkutė
14 D MD 4.2 11:15 Živilė Žymantaitė + Jolita Pilypaitė 17:21 | 14:21 Violeta Slušnienė + Loreta Šiaučiūnienė
15 D MD 5-8.1 11:15 Jurgita Milašė + Giedrė Meškauskienė 19:21 | 14:21 Snieguolė Jankauskienė + Aušra Simienė
16 D MD 5-8.2 11:15 Agnė Putvinskienė + Vaida Butkevice 21:11 | 21:6 Dalia Juškienė + Simona Rutkauskienė
17 B MD 2.1 11:40 Jurgita Bazytė + Judita Vadeikienė 21:15 | 21:7 - - Marta Heize + Žanete Griniece
18 B MD 3-4.1 11:40 Kristina Freimanaitė + Gitana Krūminienė 21:16 | 19:21 | 19:21 Smiltė Bistrovaitė + Ugnė Drungilaitė
19 B MD 5-6.1 11:40 Erika Žiaušytė + Agnė Stankutė 21:15 | 21:19 Sandra Čečkauskienė + Ramunė Petrošienė
20 B MD 7-8.1 11:40 Aldona Kasparavičienė + Toma Mackevičienė 11:21 | 11:21 Inga Bankauskienė + Roberta Palubinskienė
21 D MD 2.1 12:05 Aušra Adomavičienė + Dominyka Stonkutė 18:21 | 21:17 | 17:21 Violeta Slušnienė + Loreta Šiaučiūnienė
22 D MD 3-4.1 12:05 Kristina Kozlovienė + Renata Staupelienė 16:21 | 16:21 Živilė Žymantaitė + Jolita Pilypaitė
23 D MD 5-6.1 12:05 Snieguolė Jankauskienė + Aušra Simienė 19:21 | 16:21 Agnė Putvinskienė + Vaida Butkevice
24 D MD 7-8.1 12:05 Jurgita Milašė + Giedrė Meškauskienė 21:18 | 21:15 Dalia Juškienė + Simona Rutkauskienė
25 B MX 16.2 12:30 Žilvinas Gelžinis + Agnė Stankutė 19:21 | 15:21 Artūras Sirbikė + Erika Žiaušytė
26 B MX 16.3 12:30 Arnoldas Slušnys + Ramunė Petrošienė 21:12 | 21:17 Lie - Guntis Pirktiņš + Žanete Griniece
27 B MX 16.6 12:30 Kęstutis Krūminas + Gitana Krūminienė 21:23 | 15:21 - Nedas Šimkus + Marta Heize
28 B MX 16.7 12:30 Ignas Vaivada + Sandra Čečkauskienė 21:18 | 25:23 Saulius Eibukas + Aldona Kasparavičienė
29 D MX 16.2 12:55 Rokas Bartkus + Lina Kyzikiene 21:15 | 21:16 Darius Intas + Jolita Pilypaitė
30 D MX 16.6 12:55 Ugnius Mikalauskas + Ugnė Drungilaitė 21:12 | 21:14 Sigitas Dapšauskas + Agnė Putvinskienė
31 D MX 16.7 12:55 Valdas Kundrotas + Aušra Adomavičienė 21:12 | 21:8 Kajus Martišius + Dominyka Stonkutė
33 B MX 8.1 13:20 Edgaras Slušnys + Smiltė Bistrovaitė 18:21 | 21:23 Artūras Sirbikė + Erika Žiaušytė
34 B MX 8.2 13:20 Arnoldas Slušnys + Ramunė Petrošienė 15:21 | 21:12 | 21:18 Vidas Martinkus + Judita Vadeikienė
35 B MX 8.3 13:20 Giedrius Dima + Inga Bankauskienė 18:21 | 21:12 | 21:13 - Nedas Šimkus + Marta Heize
36 B MX 8.4 13:20 Ignas Vaivada + Sandra Čečkauskienė 16:21 | 13:21 Mantas Palubinskas + Roberta Palubinskienė
37 B MX 9-12.1 13:45 Žilvinas Gelžinis + Agnė Stankutė 22:20 | 11:21 | 21:12 Lie - Guntis Pirktiņš + Žanete Griniece
38 B MX 9-12.2 13:45 Kęstutis Krūminas + Gitana Krūminienė 21:13 | 19:21 | 21:19 Saulius Eibukas + Aldona Kasparavičienė
39 D MX 8.1 13:45 Tomas Tenikaitis + Živilė Žymantaitė 21:15 | 21:16 Rokas Bartkus + Lina Kyzikiene
40 D MX 8.2 13:45 Mindaugas Juodvalkis + Jurita Repšienė 21:10 | 21:9 Tomas Vasauskas + Jurgita Bazytė
41 D MX 8.3 14:10 Rolandas Juknevičius + Renata Staupelienė 13:21 | 14:21 Ugnius Mikalauskas + Ugnė Drungilaitė
42 D MX 8.4 14:10 Valdas Kundrotas + Aušra Adomavičienė 8:21 | 7:21 Edmundas Petrošius + Loreta Šiaučiūnienė
43 D MX 9-12.2 14:10 Sigitas Dapšauskas + Agnė Putvinskienė 21:16 | 21:8 Kajus Martišius + Dominyka Stonkutė
45 B MX 4.1 14:35 Artūras Sirbikė + Erika Žiaušytė 21:18 | 17:21 | 18:21 Arnoldas Slušnys + Ramunė Petrošienė
46 B MX 4.2 14:35 Giedrius Dima + Inga Bankauskienė 17:21 | 21:17 | 21:16 Mantas Palubinskas + Roberta Palubinskienė
47 B MX 5-8.1 14:35 Edgaras Slušnys + Smiltė Bistrovaitė 13:21 | 27:29 Vidas Martinkus + Judita Vadeikienė
48 B MX 5-8.2 14:35 Nedas Šimkus + Marta Heize - 19:21 | 22:24 Ignas Vaivada + Sandra Čečkauskienė
49 B MX 9-10.1 15:00 Žilvinas Gelžinis + Agnė Stankutė 18:21 | 21:23 Kęstutis Krūminas + Gitana Krūminienė
50 B MX 11-12.1 15:00 Guntis Pirktiņš + Žanete Griniece Lie - 19:21 | 15:21 Saulius Eibukas + Aldona Kasparavičienė
51 D MX 4.1 15:00 Tomas Tenikaitis + Živilė Žymantaitė 17:21 | 19:21 Mindaugas Juodvalkis + Jurita Repšienė
52 D MX 4.2 15:00 Ugnius Mikalauskas + Ugnė Drungilaitė 17:21 | 19:21 Edmundas Petrošius + Loreta Šiaučiūnienė
53 D MX 5-8.1 15:25 Rokas Bartkus + Lina Kyzikiene 13:21 | 11:21 Tomas Vasauskas + Jurgita Bazytė
54 D MX 5-8.2 15:25 Rolandas Juknevičius + Renata Staupelienė 21:11 | 21:18 Valdas Kundrotas + Aušra Adomavičienė
55 D MX 9-10.1 15:25 Darius Intas + Jolita Pilypaitė 21:15 | 21:8 Sigitas Dapšauskas + Agnė Putvinskienė
57 B MX 2.1 15:50 Arnoldas Slušnys + Ramunė Petrošienė 15:21 | 13:21 Giedrius Dima + Inga Bankauskienė
58 B MX 3-4.1 15:50 Artūras Sirbikė + Erika Žiaušytė 11:21 | 14:21 Mantas Palubinskas + Roberta Palubinskienė
59 B MX 5-6.1 15:50 Vidas Martinkus + Judita Vadeikienė 21:17 | 21:19 Ignas Vaivada + Sandra Čečkauskienė
60 B MX 7-8.1 15:50 Edgaras Slušnys + Smiltė Bistrovaitė 18:21 | 21:17 | 22:20 - Nedas Šimkus + Marta Heize
61 D MX 2.1 16:15 Mindaugas Juodvalkis + Jurita Repšienė 16:21 | 23:21 | 16:21 Edmundas Petrošius + Loreta Šiaučiūnienė
62 D MX 3-4.1 16:15 Tomas Tenikaitis + Živilė Žymantaitė 21:14 | 27:29 | 14:21 Ugnius Mikalauskas + Ugnė Drungilaitė
63 D MX 5-6.1 16:15 Tomas Vasauskas + Jurgita Bazytė 21:17 | 12:21 | 21:18 Rolandas Juknevičius + Renata Staupelienė
64 D MX 7-8.1 16:15 Rokas Bartkus + Lina Kyzikiene 21:15 | 21:6 Valdas Kundrotas + Aušra Adomavičienė
65 B VD A-1:4 16:40 Steponas Januška + Edgaras Slušnys #
66 B VD A-2:3 16:40 Saulius Eibukas + Arnoldas Slušnys 16:21 | 20:22 Nedas Šimkus + Vilimas Šimkus
67 B VD B-1:4 16:40 Giedrius Dima + Rolandas Juknevičius 21:17 | 23:25 | 21:15 Žilvinas Gelžinis + Adas Lečas
68 B VD B-2:3 16:40 Mantas Palubinskas + Vidas Martinkus 21:17 | 21:17 Artūras Sirbikė + Ignas Vaivada
69 D VD 8.1 17:05 Edmundas Petrošius + Mindaugas Juodvalkis 21:16 | 22:24 | 21:13 Darius Intas + Sigitas Dapšauskas
70 D VD 8.2 17:05 Tomas Tenikaitis + Guntis Pirktiņš Lie 21:11 | 21:13 Rokas Bartkus + Tomas Vasauskas
71 D VD 8.3 17:05 Ugnius Mikalauskas + Žilvinas Aleksevičius 13:21 | 23:21 | 21:15 Raimondas Ubis + Saulius Rukša
72 D VD 8.4 17:05 Kęstutis Krūminas + Gintautas Šiaučiūnas 21:9 | 21:9 Valdas Kundrotas + Kajus Martišius
73 B VD A-1:3 17:30 Steponas Januška + Edgaras Slušnys 21:15 | 21:18 Nedas Šimkus + Vilimas Šimkus
74 B VD A-2:4 17:30 Saulius Eibukas + Arnoldas Slušnys #
75 B VD B-1:3 17:30 Giedrius Dima + Rolandas Juknevičius 21:11 | 15:21 | 21:16 Artūras Sirbikė + Ignas Vaivada
76 B VD B-2:4 17:30 Mantas Palubinskas + Vidas Martinkus 21:13 | 21:13 Žilvinas Gelžinis + Adas Lečas
77 D VD 4.1 17:55 Edmundas Petrošius + Mindaugas Juodvalkis 14:21 | 14:21 Lie Tomas Tenikaitis + Guntis Pirktiņš
78 D VD 4.2 17:55 Ugnius Mikalauskas + Žilvinas Aleksevičius 16:21 | 12:21 Kęstutis Krūminas + Gintautas Šiaučiūnas
79 D VD 5-8.1 17:55 Darius Intas + Sigitas Dapšauskas 11:21 | 18:21 Rokas Bartkus + Tomas Vasauskas
80 D VD 5-8.2 17:55 Raimondas Ubis + Saulius Rukša 21:18 | 21:19 Valdas Kundrotas + Kajus Martišius
81 B VD A-1:2 18:20 Steponas Januška + Edgaras Slušnys 21:7 | 21:11 Saulius Eibukas + Arnoldas Slušnys
82 B VD A-3:4 18:20 Nedas Šimkus + Vilimas Šimkus #
83 B VD B-1:2 18:20 Giedrius Dima + Rolandas Juknevičius 13:21 | 22:20 | 16:21 Mantas Palubinskas + Vidas Martinkus
84 B VD B-3:4 18:20 Artūras Sirbikė + Ignas Vaivada 21:15 | 14:21 | 16:21 Žilvinas Gelžinis + Adas Lečas
85 D VD 2.1 18:45 Tomas Tenikaitis + Guntis Pirktiņš Lie 21:14 | 13:21 | 15:21 Kęstutis Krūminas + Gintautas Šiaučiūnas
86 D VD 3-4.1 18:45 Edmundas Petrošius + Mindaugas Juodvalkis 20:22 | 12:21 Ugnius Mikalauskas + Žilvinas Aleksevičius
87 D VD 5-6.1 18:45 Rokas Bartkus + Tomas Vasauskas 21:15 | 11:21 | 21:15 Raimondas Ubis + Saulius Rukša
88 D VD 7-8.1 18:45 Darius Intas + Sigitas Dapšauskas 14:21 | 21:19 | 21:15 Valdas Kundrotas + Kajus Martišius
89 B VD A2.1 19:10 Mantas Palubinskas + Vidas Martinkus 21:18 | 15:21 | 16:21 Steponas Januška + Edgaras Slušnys
90 B VD B2.1 19:10 Giedrius Dima + Rolandas Juknevičius 21:15 | 21:12 Nedas Šimkus + Vilimas Šimkus
91 B VD C2.1 19:10 Žilvinas Gelžinis + Adas Lečas 15:21 | 19:21 Saulius Eibukas + Arnoldas Slušnys

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija