MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

19-oji Lietuvos Taurė (1-etapas) Bj,Cj


2024 Kovo 02 d.; Kretingos sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Cj (U15): 28 6 36 6 14 3 18 3
LT Bj (U17): 21 12 20 12 9 6 10 6 5 6

Grupė A

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Julius Surgėla
- 21:17 | 21:17 21' 21:8 | 21:13 16' W 3 1
2
Jokūbas Altaravičius
17:21 | 17:21 21' - 21:12 | 21:9 17' W 2 2
3
Vincentas Sutkus
8:21 | 13:21 16' 12:21 | 9:21 17' - W 1 3
4
Joris Čaikinas
L L L - 0 4

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Arn Steffensen
- 21:11 | 21:14 20' 21:13 | 21:16 18' 21:2 8' 3 1
2
Grigas Šernauskas
11:21 | 14:21 20' - 19:21 | 13:21 19' W 1 3
3
Aidas Gudelis
13:21 | 16:21 18' 21:19 | 21:13 19' - W 2 2
4
Rokas Skurvydas
2:21 8' L L - 0 4

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Pijus Kulnys
- 10:21 | 11:21 16' 21:19 | 13:21 | 21:16 28' 21:12 | 21:9 15' 2 2
2
Dovydas Paulauskas
21:10 | 21:11 16' - 26:24 | 15:21 | 21:10 35' 21:5 | 21:5 13' 3 1
3
Kipras Banelis
19:21 | 21:13 | 16:21 28' 24:26 | 21:15 | 10:21 35' - 21:6 | 21:5 12' 1 3
4
Milanas Kvietkauskas
12:21 | 9:21 15' 5:21 | 5:21 13' 6:21 | 5:21 12' - 0 4

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Kasparas Draukšas
- 21:11 | 21:15 20' 21:19 | 21:8 18' 21:6 | 21:6 11' 3 1
2
Albertas Bašys
11:21 | 15:21 20' - 21:13 | 20:22 | 14:21 37' 21:16 | 21:9 15' 1 3
3
Augustas Macnorius
19:21 | 8:21 18' 13:21 | 22:20 | 21:14 37' - 21:19 | 21:16 18' 2 2
4
Tomas Songaila
6:21 | 6:21 11' 16:21 | 9:21 15' 19:21 | 16:21 18' - 0 4

Grupė E

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Simas Stalauskas
- 18:21 | 21:12 | 21:15 28' 21:15 | 21:19 19' 21:15 | 21:11 19' 3 1
2
Kipras Mašidlauskas
21:18 | 12:21 | 15:21 28' - 17:21 | 19:21 24' 21:10 | 21:7 16' 1 3
3
Deividas Vaivada
15:21 | 19:21 19' 21:17 | 21:19 24' - 21:10 | 21:12 14' 2 2
4
Oskaras Lubauskas
15:21 | 11:21 19' 10:21 | 7:21 16' 10:21 | 12:21 14' - 0 4

Grupė F

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Benediktas Andrijaitis
- 14:21 | 24:26 33' 21:9 | 21:11 13' 21:13 | 21:13 17' 2 2
2
Simonas Pipiras
21:14 | 26:24 33' - 21:8 | 21:5 16' 21:8 | 21:15 21' 3 1
3
Nojus Petras Macas
9:21 | 11:21 13' 8:21 | 5:21 16' - 18:21 | 10:21 18' 0 4
4
Benas Kucinas
13:21 | 13:21 17' 8:21 | 15:21 21' 21:18 | 21:10 18' - 1 3

Grupė G

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Faustas Sabūnas
- 16:21 | 21:23 21' 21:8 | 21:11 14' 18:21 | 23:21 | 21:12 38' 2 2
2
Markas Repšys
21:16 | 23:21 21' - 21:5 | 21:6 12' 21:7 | 21:10 16' 3 1
3
Julius Baguckis
8:21 | 11:21 14' 5:21 | 6:21 12' - 18:21 | 21:19 | 10:21 29' 0 4
4
Simas Aukštkalnis
21:18 | 21:23 | 12:21 38' 7:21 | 10:21 16' 21:18 | 19:21 | 21:10 29' - 1 3

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija