MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

19-oji Lietuvos Taurė (1-etapas) Bj,Cj


2024 Kovo 02 d.; Kretingos sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Cj (U15): 28 6 36 6 14 3 18 3
LT Bj (U17): 21 12 20 12 9 6 10 6 5 6

I Ratas

II Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Gabrielė Cirtautaitė
    Vakarė Petrauskaitė
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Bye
    vs
    S17 Bye
    32.2
  • S9 Izabelė Buterlevičiūtė
    Viltė Navikaitė
    vs
    S24 Bye
    32.3
  • S8 Liucija Gaudutė
    Gustė Butkutė
    vs
    S25 Bye
    32.4
  • S5 Emilė Bajorinaitė
    Adriana Juodviršytė
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Miglė Kandroškaitė
    Beatričė Jasulaitytė
    vs
    S21 Bye
    32.6
  • S13 Žemyna Žakevičiūtė
    Viktorija Morkūnaitė
    vs
    S20 Bye
    32.7
  • S4 Meda Šidlauskaitė
    Liepa Titaitė
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Vaidilė Sutkaitytė
    Sofija Alijošiūtė
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Dorotėja Užomeckaitė
    Simona Repšytė
    15' 21:5 | 21:7
    S19 Barbora Tautvydaitė
    Milena Beržinskaitė
    32.10
  • S11 Ugnė Daukantaitė
    Indraja Šernauskaitė
    vs
    S22 Bye
    32.11
  • S6 Mantė Jablonskytė
    Vakarė Intaitė
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Agota Baguckytė
    Beatričė Užomeckaitė
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Ugnė Ladygaitė
    Andra Urbonaitė
    vs
    S23 Bye
    32.14
  • S15 Izabelė Januškaitė
    Justina Stonkutė
    16' 11:21 | 9:21
    S18 Auksė Dargytė
    Olivija Raizgytė
    32.15
  • S2 Kotryna Matutytė
    Joana Kazlauskaite
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Gabrielė Cirtautaitė
    Vakarė Petrauskaitė
    vs
    Bye
    16.1
  • Izabelė Buterlevičiūtė
    Viltė Navikaitė
    18' 21:15 | 21:7
    Liucija Gaudutė
    Gustė Butkutė
    16.2
  • Emilė Bajorinaitė
    Adriana Juodviršytė
    16' 21:10 | 21:17
    Miglė Kandroškaitė
    Beatričė Jasulaitytė
    16.3
  • Žemyna Žakevičiūtė
    Viktorija Morkūnaitė
    18' 9:21 | 7:21
    Meda Šidlauskaitė
    Liepa Titaitė
    16.4
  • Vaidilė Sutkaitytė
    Sofija Alijošiūtė
    18' 21:13 | 21:14
    Dorotėja Užomeckaitė
    Simona Repšytė
    16.5
  • Ugnė Daukantaitė
    Indraja Šernauskaitė
    16' 12:21 | 6:21
    Mantė Jablonskytė
    Vakarė Intaitė
    16.6
  • Agota Baguckytė
    Beatričė Užomeckaitė
    37' 21:14 | 17:21 | 12:21
    Ugnė Ladygaitė
    Andra Urbonaitė
    16.7
  • Auksė Dargytė
    Olivija Raizgytė
    11' 5:21 | 3:21
    Kotryna Matutytė
    Joana Kazlauskaite
    16.8
  • Gabrielė Cirtautaitė
    Vakarė Petrauskaitė
    30' 19:21 | 21:11 | 18:21
    Izabelė Buterlevičiūtė
    Viltė Navikaitė
    8.1
  • Emilė Bajorinaitė
    Adriana Juodviršytė
    24' 23:25 | 18:21
    Meda Šidlauskaitė
    Liepa Titaitė
    8.2
  • Vaidilė Sutkaitytė
    Sofija Alijošiūtė
    19' 16:21 | 11:21
    Mantė Jablonskytė
    Vakarė Intaitė
    8.3
  • Ugnė Ladygaitė
    Andra Urbonaitė
    18' 10:21 | 14:21
    Kotryna Matutytė
    Joana Kazlauskaite
    8.4
  • Izabelė Buterlevičiūtė
    Viltė Navikaitė
    22' 20:22 | 13:21
    Meda Šidlauskaitė
    Liepa Titaitė
    4.1
  • Mantė Jablonskytė
    Vakarė Intaitė
    21' 21:16 | 21:12
    Kotryna Matutytė
    Joana Kazlauskaite
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Meda Šidlauskaitė
    Liepa Titaitė
    18' 21:15 | 21:15
    Mantė Jablonskytė
    Vakarė Intaitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Izabelė Buterlevičiūtė
    Viltė Navikaitė
    24' 19:21 | 22:24
    Kotryna Matutytė
    Joana Kazlauskaite
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Gabrielė Cirtautaitė
    Vakarė Petrauskaitė
    25' 11:21 | 21:14 | 21:12
    Emilė Bajorinaitė
    Adriana Juodviršytė
    5-8.1
  • Vaidilė Sutkaitytė
    Sofija Alijošiūtė
    34' 21:16 | 15:21 | 21:13
    Ugnė Ladygaitė
    Andra Urbonaitė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Gabrielė Cirtautaitė
    Vakarė Petrauskaitė
    19' 21:14 | 21:14
    Vaidilė Sutkaitytė
    Sofija Alijošiūtė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Liucija Gaudutė
    Gustė Butkutė
    9-16.1
  • Miglė Kandroškaitė
    Beatričė Jasulaitytė
    23' 22:20 | 21:16
    Žemyna Žakevičiūtė
    Viktorija Morkūnaitė
    9-16.2
  • Dorotėja Užomeckaitė
    Simona Repšytė
    16' 21:11 | 21:10
    Ugnė Daukantaitė
    Indraja Šernauskaitė
    9-16.3
  • Agota Baguckytė
    Beatričė Užomeckaitė
    14' 21:7 | 21:4
    Auksė Dargytė
    Olivija Raizgytė
    9-16.4
  • Liucija Gaudutė
    Gustė Butkutė
    19' 21:13 | 21:18
    Miglė Kandroškaitė
    Beatričė Jasulaitytė
    9-12.1
  • Dorotėja Užomeckaitė
    Simona Repšytė
    22' 16:21 | 13:21
    Agota Baguckytė
    Beatričė Užomeckaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Liucija Gaudutė
    Gustė Butkutė
    19' 21:9 | 21:14
    Agota Baguckytė
    Beatričė Užomeckaitė
    9-10.1
Vietos: 17-32
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.1
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.2
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.3
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.4
  • Bye
    vs
    Barbora Tautvydaitė
    Milena Beržinskaitė
    17-32.5
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.6
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.7
  • Izabelė Januškaitė
    Justina Stonkutė
    vs
    Bye
    17-32.8
  • Bye
    vs
    Bye
    17-24.1
  • Bye
    vs
    Bye
    17-24.2
  • Barbora Tautvydaitė
    Milena Beržinskaitė
    vs
    Bye
    17-24.3
  • Bye
    vs
    Izabelė Januškaitė
    Justina Stonkutė
    17-24.4
  • Bye
    vs
    Bye
    17-20.1
  • Barbora Tautvydaitė
    Milena Beržinskaitė
    18' 20:22 | 9:21
    Izabelė Januškaitė
    Justina Stonkutė
    17-20.2
  • Vietos: 17,18
    Bye
    vs
    Izabelė Januškaitė
    Justina Stonkutė
    17-18.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija