MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-22 02:08 took:187.2 s.

 

Turnyrai

19-oji Lietuvos Taurė (1-etapas) Bj,Cj


2024 Kovo 02 d.; Kretingos sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Cj (U15): 28 6 36 6 14 3 18 3
LT Bj (U17): 21 12 20 12 9 6 10 6 5 6

Grupė A

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Kotryna Matutytė
- 21:11 | 21:14 15' 21:10 | 14:21 | 21:17 28' 21:1 | 21:1 12' 3 1
2
Vakarė Intaitė
11:21 | 14:21 15' - 17:21 | 12:21 15' 21:17 | 21:14 18' 1 3
3
Vakarė Petrauskaitė
10:21 | 21:14 | 17:21 28' 21:17 | 21:12 15' - 21:11 | 21:8 14' 2 2
4
Viktorija Morkūnaitė
1:21 | 1:21 12' 17:21 | 14:21 18' 11:21 | 8:21 14' - 0 4

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Gabrielė Cirtautaitė
- 21:10 | 21:6 14' 21:2 | 21:5 11' 21:2 | 21:7 13' 3 1
2
Sofija Alijošiūtė
10:21 | 6:21 14' - 21:12 | 21:10 16' 21:10 | 21:15 20' 2 2
3
Indraja Šernauskaitė
2:21 | 5:21 11' 12:21 | 10:21 16' - 21:12 | 12:21 | 21:7 26' 1 3
4
Žemyna Žakevičiūtė
2:21 | 7:21 13' 10:21 | 15:21 20' 12:21 | 21:12 | 7:21 26' - 0 4

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Mantė Jablonskytė
- 21:14 | 21:8 18' 21:10 | 21:8 16' 21:6 | 21:7 13' 3 1
2
Liepa Titaitė
14:21 | 8:21 18' - 10:21 | 21:15 | 21:19 27' 21:4 | 21:3 11' 2 2
3
Vaidilė Sutkaitytė
10:21 | 8:21 16' 21:10 | 15:21 | 19:21 27' - 21:3 | 21:7 13' 1 3
4
Greta Dikšaitytė
6:21 | 7:21 13' 4:21 | 3:21 11' 3:21 | 7:21 13' - 0 4

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Meda Šidlauskaitė
- 21:13 | 21:8 16' 21:7 | 21:7 14' 21:13 | 21:12 14' 3 1
2
Joana Kazlauskaite
13:21 | 8:21 16' - 21:7 | 21:10 14' 21:18 | 21:11 20' 2 2
3
Ugnė Daukantaitė
7:21 | 7:21 14' 7:21 | 10:21 14' - 15:21 | 18:21 20' 0 4
4
Simona Repšytė
13:21 | 12:21 14' 18:21 | 11:21 20' 21:15 | 21:18 20' - 1 3

Grupė E

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Izabelė Buterlevičiūtė
- 13:21 | 21:18 | 21:19 38' 11:21 | 14:21 21' 21:11 | 21:5 15' 2 2
2
Beatričė Užomeckaitė
21:13 | 18:21 | 19:21 38' - 12:21 | 11:21 17' 21:4 | 21:14 16' 1 3
3
Andra Urbonaitė
21:11 | 21:14 21' 21:12 | 21:11 17' - 21:4 | 21:4 11' 3 1
4
Miglė Kandroškaitė
11:21 | 5:21 15' 4:21 | 14:21 16' 4:21 | 4:21 11' - 0 4

Grupė F

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Agota Baguckytė
- 14:21 | 21:18 | 16:21 31' 21:16 | 21:10 18' 21:17 | 21:10 16' 2 2
2
Adriana Juodviršytė
21:14 | 18:21 | 21:16 31' - 21:18 | 21:10 19' 21:6 | 21:7 15' 3 1
3
Liucija Gaudutė
16:21 | 10:21 18' 18:21 | 10:21 19' - 19:21 | 21:19 | 21:15 34' 1 3
4
Beatričė Jasulaitytė
17:21 | 10:21 16' 6:21 | 7:21 15' 21:19 | 19:21 | 15:21 34' - 0 4

Grupė G

Komanda 1234 Taškai Vieta
1
Viltė Navikaitė
- 21:19 | 19:21 | 17:21 27' 21:13 | 21:18 18' 21:8 | 21:16 15' 2 2
2
Emilė Bajorinaitė
19:21 | 21:19 | 21:17 27' - 21:19 | 21:11 17' 21:18 | 21:11 17' 3 1
3
Gustė Butkutė
13:21 | 18:21 18' 19:21 | 11:21 17' - 21:12 | 21:10 16' 1 3
4
Ugnė Ladygaitė
8:21 | 16:21 15' 18:21 | 11:21 17' 12:21 | 10:21 16' - 0 4

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija