MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

PBK Sezono atidarymas


2023 Rugsėjo 23 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 10 16 4 8 5 8 6 8
Suaug C (C): 10 8 8 4 4 4 12 4
Suaug D (D): 14 4 13 2 4 2 14 2
Suaug E (E): 11 1 11 1 16 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Ramūnas Ražanauskas
    Ieva Vidzėnienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Džiugas Dragūnas
    Guoda Myniotaitė
    15:21 | 15:21
    S9 Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    16.2
  • S5 Raimondas Banelis
    Dovilė Butkienė
    18:21 | 21:19 | 21:15
    S12 Martynas Sipavičius
    Anta Marija Antanavičiūtė
    16.3
  • S4 Paulius Janušauskas
    Elija Sunkladaitė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Joris Markūnas
    Gailė Markūnienė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Benas Adamonis
    Gerda Voiškaitė
    14:21 | 17:21
    S11 Mindaugas Kancleris
    Toma Jančiauskienė
    16.6
  • S7 Rolandas Žaldokas
    Danielė Grybytė
    21:19 | 21:18
    S10 Gvidas Iminavičius
    Atėnė Peleckytė
    16.7
  • S2 Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Ramūnas Ražanauskas
    Ieva Vidzėnienė
    21:19 | 21:15
    Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    8.1
  • Raimondas Banelis
    Dovilė Butkienė
    18:21 | 21:12 | 23:21
    Paulius Janušauskas
    Elija Sunkladaitė
    8.2
  • Joris Markūnas
    Gailė Markūnienė
    16:21 | 21:19 | 14:21
    Mindaugas Kancleris
    Toma Jančiauskienė
    8.3
  • Rolandas Žaldokas
    Danielė Grybytė
    21:15 | 21:19
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    8.4
  • Ramūnas Ražanauskas
    Ieva Vidzėnienė
    21:16 | 21:17
    Raimondas Banelis
    Dovilė Butkienė
    4.1
  • Mindaugas Kancleris
    Toma Jančiauskienė
    18:21 | 20:22
    Rolandas Žaldokas
    Danielė Grybytė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Ramūnas Ražanauskas
    Ieva Vidzėnienė
    14:21 | 21:15 | 21:12
    Rolandas Žaldokas
    Danielė Grybytė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Raimondas Banelis
    Dovilė Butkienė
    11:21 | 16:21
    Mindaugas Kancleris
    Toma Jančiauskienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    18:21 | 17:21
    Paulius Janušauskas
    Elija Sunkladaitė
    5-8.1
  • Joris Markūnas
    Gailė Markūnienė
    21:18 | 21:08
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Paulius Janušauskas
    Elija Sunkladaitė
    08:21 | 17:21
    Joris Markūnas
    Gailė Markūnienė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Džiugas Dragūnas
    Guoda Myniotaitė
    9-16.1
  • Martynas Sipavičius
    Anta Marija Antanavičiūtė
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Benas Adamonis
    Gerda Voiškaitė
    9-16.3
  • Gvidas Iminavičius
    Atėnė Peleckytė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Džiugas Dragūnas
    Guoda Myniotaitė
    18:21 | 21:14 | 21:16
    Martynas Sipavičius
    Anta Marija Antanavičiūtė
    9-12.1
  • Benas Adamonis
    Gerda Voiškaitė
    20:21 | 21:23
    Gvidas Iminavičius
    Atėnė Peleckytė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Džiugas Dragūnas
    Guoda Myniotaitė
    18:21 | 13:21
    Gvidas Iminavičius
    Atėnė Peleckytė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija