MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-21 02:08 took:213.6 s.

 

Turnyrai

PBK Sezono atidarymas


2023 Rugsėjo 23 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 10 16 4 8 5 8 6 8
Suaug C (C): 10 8 8 4 4 4 12 4
Suaug D (D): 14 4 13 2 4 2 14 2
Suaug E (E): 11 1 11 1 16 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Vigailė Karpavičiūtė
    Agnė Mackevičienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Livita Tvarevičienė
    Jolanta Žiaunienė
    21:23 | 21:19 | 21:11
    S9 Simona Braukaitė
    Karolina Sankauskaitė
    16.2
  • S5 Egle Malcaite
    Sigita Stanynaitė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Eglė Mockevičienė
    Renata Povilianskiene
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Martyna Daraškevičienė
    Dovilė Butkienė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Justina Ščeponavičė
    Justina Jelinskė
    15:21 | 19:21
    S11 Lina Volkovė
    - Goda Obuchovičiūtė
    16.6
  • S7 Vaida Brazauskaitė
    Neringa Rudaitytė
    21:14 | 21:16
    S10 Aušra Šiupiniene
    Agnė Kirdeikytė
    16.7
  • S2 Izabelė Buterlevičiūtė
    Ugnė Buterlevičiūtė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Vigailė Karpavičiūtė
    Agnė Mackevičienė
    12:21 | 17:21
    Livita Tvarevičienė
    Jolanta Žiaunienė
    8.1
  • Egle Malcaite
    Sigita Stanynaitė
    21:17 | 21:13
    Eglė Mockevičienė
    Renata Povilianskiene
    8.2
  • Martyna Daraškevičienė
    Dovilė Butkienė
    21:18 | 21:10
    Lina Volkovė
    - Goda Obuchovičiūtė
    8.3
  • Vaida Brazauskaitė
    Neringa Rudaitytė
    21:08 | 18:21 | 17:21
    Izabelė Buterlevičiūtė
    Ugnė Buterlevičiūtė
    8.4
  • Livita Tvarevičienė
    Jolanta Žiaunienė
    18:21 | 09:21
    Egle Malcaite
    Sigita Stanynaitė
    4.1
  • Martyna Daraškevičienė
    Dovilė Butkienė
    23:21 | 22:24 | 21:17
    Izabelė Buterlevičiūtė
    Ugnė Buterlevičiūtė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Egle Malcaite
    Sigita Stanynaitė
    21:14 | 21:14
    Martyna Daraškevičienė
    Dovilė Butkienė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Livita Tvarevičienė
    Jolanta Žiaunienė
    07:21 | 20:22
    Izabelė Buterlevičiūtė
    Ugnė Buterlevičiūtė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Vigailė Karpavičiūtė
    Agnė Mackevičienė
    21:12 | 21:12
    Eglė Mockevičienė
    Renata Povilianskiene
    5-8.1
  • Lina Volkovė
    - Goda Obuchovičiūtė
    14:21 | 21:18 | 15:21
    Vaida Brazauskaitė
    Neringa Rudaitytė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Vigailė Karpavičiūtė
    Agnė Mackevičienė
    12:21 | 10:21
    Vaida Brazauskaitė
    Neringa Rudaitytė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Simona Braukaitė
    Karolina Sankauskaitė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Justina Ščeponavičė
    Justina Jelinskė
    9-16.3
  • Aušra Šiupiniene
    Agnė Kirdeikytė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Simona Braukaitė
    Karolina Sankauskaitė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Justina Ščeponavičė
    Justina Jelinskė
    19:21 | 16:21
    Aušra Šiupiniene
    Agnė Kirdeikytė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Simona Braukaitė
    Karolina Sankauskaitė
    21:19 | 21:16
    Aušra Šiupiniene
    Agnė Kirdeikytė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija