MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

PBK Sezono atidarymas


2023 Rugsėjo 23 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 10 16 4 8 5 8 6 8
Suaug C (C): 10 8 8 4 4 4 12 4
Suaug D (D): 14 4 13 2 4 2 14 2
Suaug E (E): 11 1 11 1 16 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Augustas Janušonis
    Laura Janušonienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Vytautas Olšauskas
    Rūta Olšauskė
    09:21 | 17:21
    S9 Vidmantas Galiauskas
    Sigita Grigaravičienė
    16.2
  • S5 Marijus Stankevičius
    Sigita Bartkienė
    21:12 | 21:08
    S12 Šia Rokas Motiejūnas
    Šia Lina Gimbutienė
    16.3
  • S4 Valerijs Ščerbickis
    Margarita Noreikienė
    21:14 | 21:12
    S13 Jonas Bukėnas
    Viltė Navikaitė
    16.4
  • S3 Mantas Varnelis
    Aušrinė Staševičienė
    21:15 | 21:17
    S14 Eimantas Krikščiūnas
    Adriana Juodviršytė
    16.5
  • S6 Vytas Stacevičius
    Agnė Mackevičienė
    21:17 | 21:16
    S11 Tomas Petrauskas
    Gitana Pšibilskienė
    16.6
  • S7 Deividas Staškevičius
    Gražina Butvilienė
    14:21 | 16:21
    S10 Šia Ernestas Jarulaitis
    Šia Donata Motiejūnė
    16.7
  • S2 Tomas Šorius
    Justina Jelinskė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Augustas Janušonis
    Laura Janušonienė
    12:21 | 11:21
    Vidmantas Galiauskas
    Sigita Grigaravičienė
    8.1
  • Marijus Stankevičius
    Sigita Bartkienė
    21:07 | 24:22
    Valerijs Ščerbickis
    Margarita Noreikienė
    8.2
  • Mantas Varnelis
    Aušrinė Staševičienė
    21:17 | 24:22
    Vytas Stacevičius
    Agnė Mackevičienė
    8.3
  • Šia Ernestas Jarulaitis
    Šia Donata Motiejūnė
    21:14 | 22:20
    Tomas Šorius
    Justina Jelinskė
    8.4
  • Vidmantas Galiauskas
    Sigita Grigaravičienė
    15:21 | 23:25
    Marijus Stankevičius
    Sigita Bartkienė
    4.1
  • Mantas Varnelis
    Aušrinė Staševičienė
    21:18 | 15:21 | 18:21
    Šia Ernestas Jarulaitis
    Šia Donata Motiejūnė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Marijus Stankevičius
    Sigita Bartkienė
    21:09 | 22:20
    Šia Ernestas Jarulaitis
    Šia Donata Motiejūnė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Vidmantas Galiauskas
    Sigita Grigaravičienė
    21:09 | 21:08
    Mantas Varnelis
    Aušrinė Staševičienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Augustas Janušonis
    Laura Janušonienė
    19:21 | 13:21
    Valerijs Ščerbickis
    Margarita Noreikienė
    5-8.1
  • Vytas Stacevičius
    Agnė Mackevičienė
    21:19 | 21:12
    Tomas Šorius
    Justina Jelinskė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Valerijs Ščerbickis
    Margarita Noreikienė
    21:16 | 21:16
    Vytas Stacevičius
    Agnė Mackevičienė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Vytautas Olšauskas
    Rūta Olšauskė
    9-16.1
  • Šia Rokas Motiejūnas
    Šia Lina Gimbutienė
    21:19 | 21:14
    Jonas Bukėnas
    Viltė Navikaitė
    9-16.2
  • Eimantas Krikščiūnas
    Adriana Juodviršytė
    15:21 | 13:21
    Tomas Petrauskas
    Gitana Pšibilskienė
    9-16.3
  • Deividas Staškevičius
    Gražina Butvilienė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Vytautas Olšauskas
    Rūta Olšauskė
    13:21 | 14:21
    Šia Rokas Motiejūnas
    Šia Lina Gimbutienė
    9-12.1
  • Tomas Petrauskas
    Gitana Pšibilskienė
    20:22 | 18:21
    Deividas Staškevičius
    Gražina Butvilienė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Šia Rokas Motiejūnas
    Šia Lina Gimbutienė
    21:13 | 21:23 | 19:21
    Deividas Staškevičius
    Gražina Butvilienė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija