MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-14 02:08 took:216.4 s.

 

Turnyrai

PBK Sezono atidarymas


2023 Rugsėjo 23 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 10 16 4 8 5 8 6 8
Suaug C (C): 10 8 8 4 4 4 12 4
Suaug D (D): 14 4 13 2 4 2 14 2
Suaug E (E): 11 1 11 1 16 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Mantas Šiupinys
    Aušra Šiupiniene
    21:11 | 21:09
    S16 Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    16.1
  • S8 Tomas Mockevičius
    Renata Povilianskienė
    18:21 | 17:21
    S9 Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    16.2
  • S5 Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    13:21 | 16:21
    S12 Algirdas Išganaitis
    Karolina Sankauskaitė
    16.3
  • S4 Nerijus Marčius
    Eglė Mockevičienė
    21:15 | 21:17
    S13 Aleksandrs Behaks
    - Goda Obuchovičiūtė
    16.4
  • S3 Raimondas Jankauskas
    Vaida Brazauskaitė
    17:21 | 17:21
    S14 Šia Viktoras Pečiulis
    Vigailė Karpavičiūtė
    16.5
  • S6 Valdas Lelevicius
    Dalia Šumskienė
    21:17 | 21:13
    S11 Laurynas Kondrotas
    Justina Ščeponavičė
    16.6
  • S7 Darius Urbonas
    Lauryna Kvedaraitė
    21:14 | 21:05
    S10 Vytautas Dauskurdis
    Simona Braukaitė
    16.7
  • S2 Rimvydas Petrukaitis
    Gintarė Juraitienė
    21:18 | 21:06
    S15 Gediminas Martišauskas
    Martyna Daraškevičienė
    16.8
  • Mantas Šiupinys
    Aušra Šiupiniene
    21:08 | 21:15
    Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    8.1
  • Algirdas Išganaitis
    Karolina Sankauskaitė
    21:19 | 12:21 | 21:13
    Nerijus Marčius
    Eglė Mockevičienė
    8.2
  • Šia Viktoras Pečiulis
    Vigailė Karpavičiūtė
    16:21 | 16:21
    Valdas Lelevicius
    Dalia Šumskienė
    8.3
  • Darius Urbonas
    Lauryna Kvedaraitė
    21:14 | 21:10
    Rimvydas Petrukaitis
    Gintarė Juraitienė
    8.4
  • Mantas Šiupinys
    Aušra Šiupiniene
    22:20 | 13:21 | 21:14
    Algirdas Išganaitis
    Karolina Sankauskaitė
    4.1
  • Valdas Lelevicius
    Dalia Šumskienė
    15:21 | 13:21
    Darius Urbonas
    Lauryna Kvedaraitė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Mantas Šiupinys
    Aušra Šiupiniene
    17:21 | 17:21
    Darius Urbonas
    Lauryna Kvedaraitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Algirdas Išganaitis
    Karolina Sankauskaitė
    21:10 | 17:21 | 19:21
    Valdas Lelevicius
    Dalia Šumskienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    12:21 | 15:21
    Nerijus Marčius
    Eglė Mockevičienė
    5-8.1
  • Šia Viktoras Pečiulis
    Vigailė Karpavičiūtė
    19:21 | 18:21
    Rimvydas Petrukaitis
    Gintarė Juraitienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Nerijus Marčius
    Eglė Mockevičienė
    13:21 | 16:21
    Rimvydas Petrukaitis
    Gintarė Juraitienė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    21:18 | 21:19
    Tomas Mockevičius
    Renata Povilianskienė
    9-16.1
  • Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    21:19 | 26:24
    Aleksandrs Behaks
    - Goda Obuchovičiūtė
    9-16.2
  • Raimondas Jankauskas
    Vaida Brazauskaitė
    21:17 | 21:17
    Laurynas Kondrotas
    Justina Ščeponavičė
    9-16.3
  • Vytautas Dauskurdis
    Simona Braukaitė
    21:18 | 21:09
    Gediminas Martišauskas
    Martyna Daraškevičienė
    9-16.4
  • Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    21:11 | 21:18
    Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    9-12.1
  • Raimondas Jankauskas
    Vaida Brazauskaitė
    21:14 | 21:17
    Vytautas Dauskurdis
    Simona Braukaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    12:21 | 17:21
    Raimondas Jankauskas
    Vaida Brazauskaitė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija