MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-25 02:08 took:199.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Bs, Cv


2023 Rugsėjo 30 d.; Prienai
VV MV VD MD MX
LT Bs: 12 24 14 12 10 12 19 12
LT Cs: 10 12 16 6 10 6 21 6

Prienų BK Prienų BK (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Dalius Juodsnukis 2024-4688 1986 LT BsLT Bs Paulius Jūras
2 Romutis Juodsnukis 2024-5357 1990 LT Bs
3 Agnė Stravinskaitė 2004 LT Bs Birutė Baranauskaitė
KTU Kauno technologijos universitetas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
4 Pijus Balaišis 2024-5281 2002 LT BsLT Bs Vykintė Trakšelytė
5 Andrius Bendoraitis 2024-4634 1997 LT BsLT Bs Dominyka Rimkutė
6 Vykintė Trakšelytė 2024-4814 2002 LT Bs Aušrinė Balazaitė LT Bs Pijus Balaišis
7 Kasparas Vilkevičius 2024-5639 1999 LT BsLT Bs Joris Markūnas
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
8 Svetlana Čalkina 1980 LT Cs Sonata Zinkevičienė LT Cs Rolandas Žaldokas
9 Eduard Goss 2024-4181 1978 LT BsLT Bs Tadas Staniulis
10 Milda Gumbrevičiūtė 2024-4253 1990 LT Bs Aidas Urbonas
11 Eglė Kaminskaitė 1984 LT Cs Lina Railienė LT Cs Donatas Ferensas
12 Joris Markūnas 2024-4466 1988 LT Bs Kasparas Vilkevičius LT Bs Anta Marija Antanavičiūtė
13 Andrius Mockus 2024-5347 1987 LT CsLT Cs Lina Railienė
14 Lina Railienė 2024-4208 1982 LT Cs Eglė Kaminskaitė LT Cs Andrius Mockus
15 Eglė Rimdžiuvienė 2024-5331 1984 LT Bs Diana Lubė
16 Tadas Staniulis 2024-5373 1988 LT Bs Eduard Goss LT Bs Karolina Petraškaitė
17 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2024-4272 1977 LT Cs Rasa Lazauskaitė LT Cs Robertas Giedraitis
18 Aidas Urbonas 2024-5369 1990 LT Bs Valentas Stončius LT Bs Milda Gumbrevičiūtė
Šiauliai Šiauliai (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Tomas Tiškus 2024-5703 1981 LT BsLT Bs Gediminas Zaborskis
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
20 Ignas Lukoševičius 2024-5195 1991 LT BsLT Bs Matas Revinskas
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Jurgita Ravinskienė 2024-5324 1982 LT Cs Mantas Zinkevičius
22 Dainius Zinkus 2024-5319 1990 LT BsLT Bs Artūras Kuodys
KR sporto centras Kazlų Rūdos sporto centras (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
23 Matas Revinskas 2024-5196 2006 LT BsLT Bs Ignas Lukoševičius
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (13)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
24 Rūta Bubulienė 2024-4232 1975 LT Cs Alina Michaliova LT Cs Ramūnas Galvanauskas
25 Ramūnas Galvanauskas 2024-4260 1972 LT Cs Rūta Bubulienė
26 Giedrius Krivickas 2024-4450 1980 LT Cs Andrius Krivickas
27 Andrius Krivickas 2024-4444 1981 LT Cs Giedrius Krivickas
28 Artūras Kuodys 2024-4327 1987 LT Bs Dainius Zinkus
29 Rasa Lazauskaitė 2024-4240 1984 LT Cs Rosita Šutaitė-Giedraitienė LT Cs Saulius Eibukas
30 Dovydas Navagrudskas 2024-5304 2005 LT Bs
31 Mindaugas Pacevičius 2024-4452 1975 LT Cs Tadas Šlekys
32 Jūratė Paškevičienė 2024-5147 1971 LT Cs Giedrius Strumila
33 Ramūnas Paškevičius 2024-5301 1969 LT Cs Vidas Pilvinis
34 Ramūnas Ražanauskas 2024-4176 1974 LT Cs Audrius Šadbaras LT Cs Sonata Zinkevičienė
35 Tadas Šlekys 1982 LT Cs Mindaugas Pacevičius
36 Giedrė Ūsienė 1980 LT Cs Jolanta Moliene LT Cs Nerijus Molis
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
37 Aušrinė Balazaitė 2024-5475 2000 LT Bs Vykintė Trakšelytė LT Bs Valentas Stončius
38 Evaldas Čižinauskas 1967 LT Bs Vygantas Garmus
39 Vygantas Garmus 2024-5296 1970 LT Bs Evaldas Čižinauskas
40 Regina Narijauskaitė 2024-4437 1971 LT Cs Vaiva Kelečienė
41 Vidas Pilvinis 1967 LT Cs Ramūnas Paškevičius
42 Valentas Stončius 2024-5363 1989 LT Bs Aidas Urbonas LT Bs Aušrinė Balazaitė
43 Giedrius Strumila 2024-4186 1973 LT Cs Ignas Vaivada LT Cs Jūratė Paškevičienė
44 Aurimas Vainauskas 2024-4220 1986 LT BsLT Bs Simas Malakauskas
45 Sonata Zinkevičienė 1972 LT Cs Svetlana Čalkina LT Cs Ramūnas Ražanauskas
46 Mantas Zinkevičius 2024-4493 1971 LT Cs Jurgita Ravinskienė
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
47 Paulius Jūras 2024-5295 1980 LT Bs Dalius Juodsnukis
48 Ričardas Mališauskas 2024-5286 1972 LT Cs Rolandas Mazurkevicius
49 Rolandas Mazurkevicius 2024-4262 1968 LT Cs Ričardas Mališauskas
Volanas Tauragės SK Volanas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
50 Dominyka Rimkutė 2024-4527 2001 LT Bs Jelena Ramaneckienė LT Bs Andrius Bendoraitis
51 Audrius Šadbaras 1979 LT Cs Ramūnas Ražanauskas LT Cs Loreta Šiaučiūnienė
52 Gediminas Zaborskis 2024-5333 1979 LT Bs Tomas Tiškus LT Bs Egidija Laurišaitė
BC421 VšĮ Badmintono centras (17)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
53 Anta Marija Antanavičiūtė 3567 1989 LT Bs Lina Venckutė LT Bs Joris Markūnas
54 Elžbieta Bajorinaitė 1998 LT Bs Kornelija Urbonavičiūtė LT Bs Linas Zavadskis
55 Toma Jančiauskienė 2024-5759 1986 LT Cs Aušra Lingytė LT Cs Vidmantas Jonikas
56 Robertas Januševičius 1996 LT Bs Mindaugas Kancleris LT Bs Viktorija Zonytė
57 Vidmantas Jonikas 2024-4389 1977 LT Cs Toma Jančiauskienė
58 Mindaugas Kancleris 2024-5573 1996 LT Bs Robertas Januševičius LT Bs Aušra Montvydaitė
59 Aušra Lingytė 2024-4646 1987 LT Cs Toma Jančiauskienė LT Cs Darius Sirvydis
60 Diana Lubė 2024-5728 1987 LT Bs Eglė Rimdžiuvienė LT Bs Martynas Atkočaitis
61 Dalius Martinaitis 1985 LT Bs Martynas Povilaitis LT Bs Lina Venckutė
62 Alina Michaliova 2024-4215 1981 LT Cs Rūta Bubulienė
63 Aušra Montvydaitė 2024-4512 1987 LT Bs Viktorija Zonytė LT Bs Mindaugas Kancleris
64 Karolina Petraškaitė 2024-4341 1992 LT Bs Monika Valatkienė LT Bs Tadas Staniulis
65 Martynas Povilaitis 1980 LT Bs Dalius Martinaitis LT Bs Birutė Baranauskaitė
66 Kornelija Urbonavičiūtė 2024-4893 2002 LT Bs Elžbieta Bajorinaitė
67 Monika Valatkienė 2024-4387 1986 LT Bs Karolina Petraškaitė
68 Lina Venckutė 1990 LT Bs Anta Marija Antanavičiūtė LT Bs Dalius Martinaitis
69 Viktorija Zonytė 2024-4514 1995 LT Bs Aušra Montvydaitė LT Bs Robertas Januševičius
BK PLAY VŠį "Šis tas" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
70 Andžej Mackevič 1976 LT Bs Artūras Olšauskas LT Bs Jelena Ramaneckienė
71 Povilas Marčiukaitis 2024-4772 1984 LT Cs Nerijus Molis LT Cs Jolanta Moliene
72 Jolanta Moliene 2024-5699 1979 LT Cs Giedrė Ūsienė LT Cs Povilas Marčiukaitis
73 Nerijus Molis 2024-5698 1978 LT Cs Povilas Marčiukaitis LT Cs Giedrė Ūsienė
74 Artūras Olšauskas 1983 LT Bs Andžej Mackevič
75 Jelena Ramaneckienė 1980 LT Bs Dominyka Rimkutė LT Bs Andžej Mackevič
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
76 Martynas Atkočaitis 2024-5687 1994 LT Bs Giedrius Miestauskas LT Bs Diana Lubė
77 Saulius Eibukas 2024-5315 1970 LT Cs Darius Kairys LT Cs Rasa Lazauskaitė
78 Robertas Giedraitis 2024-5615 1977 LT Cs Raimondas Povilaitis LT Cs Rosita Šutaitė-Giedraitienė
79 Darius Kairys 2024-5229 1971 LT CsLT Cs Saulius Eibukas
80 Rimas Lavrukaitis 2024-5098 1961 LT Cs Valentinas Bagdanavičius
81 Raimondas Povilaitis 2024-5259 1970 LT Cs Robertas Giedraitis
82 Albertas Rimkus 2024-4491 1971 LT CsLT Cs Audrius Vilčinskas
83 Andrius Švarplys 1976 LT Cs
84 Audrius Vilčinskas 2024-4842 1971 LT CsLT Cs Albertas Rimkus
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (18)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
85 Audrius Ambrasas 2024-5094 1962 LT Cs Rasa Ambrasienė
86 Rasa Ambrasienė 2024-5093 1962 LT Cs Audrius Ambrasas
87 Kotryna Čaikauskaitė 1997 LT Bs Paulius Ivanauskas
88 Mindaugas Danys 2024-5488 1971 LT CsLT Cs Darius Sirvydis
89 Donatas Ferensas 2024-4241 1981 LT Cs Dainius Kecorius LT Cs Eglė Kaminskaitė
90 Rugilė Gečaitė 2024-4356 1988 LT Bs Odeta Rastenytė
91 Paulius Ivanauskas 2024-5497 1994 LT Bs Kotryna Čaikauskaitė
92 Justė Kažanauskaitė 1992 LT Bs Dainius Mazėtis
93 Dainius Kecorius 2024-4251 1971 LT Cs Donatas Ferensas LT Cs Vaiva Kelečienė
94 Vaiva Kelečienė 2024-5606 1979 LT Cs Regina Narijauskaitė LT Cs Dainius Kecorius
95 Egidija Laurišaitė 2024-5732 1984 LT Bs Vaida Žitlinskaitė LT Bs Gediminas Zaborskis
96 Dainius Mazėtis 1977 LT Bs Laurynas Urniežius LT Bs Justė Kažanauskaitė
97 Giedrius Miestauskas 1987 LT Bs Martynas Atkočaitis LT Bs Vaida Žitlinskaitė
98 Artūras Nareika 3592 1984 LT Bs Kristina Nareikienė
99 Kristina Nareikienė 2024-5585 1984 LT Bs Artūras Nareika
100 Odeta Rastenytė 2024-4352 1997 LT Bs Rugilė Gečaitė
101 Darius Sirvydis 2024-5336 1981 LT Cs Mindaugas Danys LT Cs Aušra Lingytė
102 Laurynas Urniežius 1982 LT Bs Dainius Mazėtis
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
103 Simas Malakauskas 2024-5339 1985 LT Bs Aurimas Vainauskas LT Bs Marija Šiaučiūnaitė
104 Marija Šiaučiūnaitė 1992 LT Bs Simas Malakauskas
Birštono BK Birštono badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
105 Birutė Baranauskaitė 2024-5716 1983 LT Bs Agnė Stravinskaitė LT Bs Martynas Povilaitis
Ukmergė Ukmergė (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
106 Vaida Žitlinskaitė 2024-5711 1994 LT Bs Egidija Laurišaitė LT Bs Giedrius Miestauskas
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
107 Tomas Grigas 2024-4394 1980 LT CsLT Cs Rolandas Žaldokas
108 Linas Zavadskis 2024-4274 1992 LT Bs Elžbieta Bajorinaitė
109 Rolandas Žaldokas 2024-4412 1980 LT Cs Tomas Grigas LT Cs Svetlana Čalkina
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
110 Artūras Sirbikė 2024-5188 1977 LT CsLT Cs Ramunė Petrošienė
111 Aurelijus Umantas 2024-5208 1968 LT CsLT Cs Kristina Freimanaitė
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
112 Steponas Januška 2024-4286 1958 LT CsLT Cs Arnoldas Slušnys
113 Ignas Vaivada 2024-4891 1981 LT Cs Giedrius Strumila LT Cs Sandra Čečkauskienė
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
114 Ramunė Petrošienė 2024-4873 1974 LT Cs Sandra Čečkauskienė LT Cs Artūras Sirbikė
115 Arnoldas Slušnys 2024-5139 1965 LT Cs Steponas Januška LT Cs Violeta Slušnienė
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
116 Valentinas Bagdanavičius 1976 LT Cs Rimas Lavrukaitis
Smešas BK "Smešas" (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
117 Sandra Čečkauskienė 2024-4880 1979 LT Cs Ramunė Petrošienė LT Cs Ignas Vaivada
118 Kristina Freimanaitė 2024-4919 1977 LT Cs Gitana Krūminienė LT Cs Aurelijus Umantas
119 Kęstutis Krūminas 2024-4777 1975 LT Cs Gintautas Šiaučiūnas LT Cs Gitana Krūminienė
120 Gitana Krūminienė 2024-4798 1977 LT Cs Kristina Freimanaitė LT Cs Kęstutis Krūminas
121 Violeta Slušnienė 2024-5172 1965 LT Cs Loreta Šiaučiūnienė LT Cs Arnoldas Slušnys
122 Gintautas Šiaučiūnas 2024-5483 1965 LT Cs Kęstutis Krūminas
123 Loreta Šiaučiūnienė 2024-5170 1966 LT Cs Violeta Slušnienė LT Cs Audrius Šadbaras

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija